ŚCIEŻKA ROWEROWA FUNDACJI LAFARGE WSPÓLNIE DLA REGIONU

Fundacja Lafarge

Gmina Dąbrowa i Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Sucharzewo „Kuźnia” uzyskała wsparcie w ramach III edycji programu „Wspólnie dla Regionu” w wysokości 15 000 zł na realizacje projektu grantowego „Rowerem przez Dąbrowę”.

Projekt będzie polegał na wyeksponowaniu ścieżki rowerowej wyznaczonej przez Gminę Dąbrowa (obejmującą wszystkie miejscowości Gminy) przez: oznakowanie szlaku rowerowego, umieszczenie tablic informacyjnych o najważniejszych punktach przyrodniczych i  Gminy Dąbrowa oraz ławek wypoczynkowych dla osób wybierających się na ścieżkę.

Kolejnym etapem zagospodarowania wspólnej przestrzeni użytkowej będą już działania Gminy Dąbrowa polegające na budowie punktów widokowych i promowaniu ścieżki rowerowej wśród mieszkańców oraz organizacji wydarzeń z nią powiązanych.

Zobacz również: