Dziś jest sobota, 16 grudnia 2017 r.
imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Gmina Dąbrowa ma nowego partnera - Miasto i Gminę Pajęczno
27 maja 2017 r.
Współpraca między Gminą Dąbrowa a Miastem i Gminą Pajęczno została zainicjowana w 2016 roku. Owocem nawiązanej współpracy była wymiana młodzieży szkolnej miedzy samorządami w czasie ubiegłorocznych wakacji.
III Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej
25 maja 2017 r.
Zapraszamy na III Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „100 lat z piosenką harcerską” - WESOŁE NUTKI.
Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej
2 maja 2017 r.
W dniu dzisiejszym 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. To polskie święto zostało ustanowione na mocy ustawy z 20 lutego 2004 r. Na znak szacunku do naszej Ojczyzny i historii wywieśmy dziś biało-czerwone flagi.
Wolontariat w Gruzji !!!
28 kwietnia 2017 r.
Szukamy dziesięciu chętnych osób w wieku 18-30 lat na miesięczny wyjazd wakacyjny Wolontariat Europejski do Gruzji (Rustavi).
Jubileuszowa Biesiada Artystyczna w Słaboszewku
26 kwietnia 2017 r.
Trwają przygotowania do X Jubileuszowej Biesiady Artystycznej - „Na ludowo”.
Świętowali w Szczepanowie
26 kwietnia 2017 r.
W minioną sobotę (22.04) w Szczepanowie odbyły się uroczystości z okazji 40-lecia Klubu Seniora i 20-lecia Chóru Szczepanowianie.
Sezon „kijkowy” rozpoczęty
24 kwietnia 2017 r.
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, w miniony piątek w Parlinku rozpoczęliśmy sezon „kijkowy” 2017 w Gminie Dąbrowa.
Konkurs fotograficzny
21 kwietnia 2017 r.
Są w prawie każdej polskiej wsi, najczęściej na rozstaju dróg. Wtopione są w wiejski krajobraz, więc często nie zwracamy na nie uwagi. Przydrożne kapliczki, figury i krzyże – to istotny element kultury ludowej.
Rozpoczęcie sezonu 2017 Nordic Walking
21 kwietnia 2017 r.
Rozpoczęcie sezonu 2017 Nordic Walking. Start 21 kwietnia 2017 r. (piątek). Zbiórka godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Parlinku.
Zbadaj się i zyskaj spokój
19 kwietnia 2017 r.
Mammografia - Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego wykrywania Raka Piersi.
18 kwietnia 2017 r.
Wójt Gminy Dąbrowa uprzejmie informuje, że w dniu 19 kwietnia 2017 r. (środa) w budynku Urzędu Gminy nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. W związku z zaistniałą sytuacją Urząd Gminy będzie czynny do godz. 13.00.
Życzenia Wielkanocne
13 kwietnia 2017 r.
Życzenia Wielkanocne
Kilka cennych rad na sezon imprez masowych
13 kwietnia 2017 r.
Jak nie zgubić dziecka w tłumie...
Stomatologia dziecięca
12 kwietnia 2017 r.
Na ostatniej sesji Rady Gminy gościliśmy panią Alicję Wiczewską - dyrektor SPZOZ w Barcinie, która m.in. zachęcała do korzystania ze świadczeń stomatologii dziecięcej w Barcinie.
Informacja dla czytelników
11 kwietnia 2017 r.
Gminna Biblioteka w Dąbrowie w dniach od 12 do 15 kwietnia b.r. będzie nieczynna. Filia Biblioteczna w Słaboszewku będzie nieczynna 14 kwietnia b.r. Za utrudnienia Czytelników przepraszamy.
Rodzeństwo na medal !
11 kwietnia 2017 r.
Judocy z Sędowa Julia i Kuba Góreccy wzięli udział w prestiżowym turnieju Copernicus Judo Cup 2017 i Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo, które odbyły się 8 kwietnia w Toruniu.
„Dzień Otwarty” w Urzędzie Skarbowym
11 kwietnia 2017 r.
Naczelnik i pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zapraszają na „Dzień Otwarty” 22.04.2017 r. w godz. od 9.00 do 13.00. Informuje również, iż w dniach 27 i 28.04.2017 r. Urząd Skarbowy pracuje dłużej od 7.30 do 18.00.
Bezpłatne szkolenia dla NGO-sów
10 kwietnia 2017 r.
Na zlecenie Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego rusza projekty skierowany do NGO-sów.
Zumba w środe !
10 kwietnia 2017 r.
Drodzy uczestnicy ZUMBY w tym tygodniu zajęcia wyjątkowo odbędą się w środę 12 kwietnia o 16.30 !!!
Mini targi turystyczne w Przyjezierzu
7 kwietnia 2017 r.
Stowarzyszenie „LGD Sąsiedzi Wokół Szlaku Piastowskiego” zaprasza 27 kwietnia 2017 r. do Przyjezierza na targi turystyczne.