Dziś jest sobota, 21 października 2017 r.
imieniny obchodzą: Urszula, Celina, Hilary

Stomatologia dziecięca
12 kwietnia 2017 r.
Na ostatniej sesji Rady Gminy gościliśmy panią Alicję Wiczewską - dyrektor SPZOZ w Barcinie, która m.in. zachęcała do korzystania ze świadczeń stomatologii dziecięcej w Barcinie.
Informacja dla czytelników
11 kwietnia 2017 r.
Gminna Biblioteka w Dąbrowie w dniach od 12 do 15 kwietnia b.r. będzie nieczynna. Filia Biblioteczna w Słaboszewku będzie nieczynna 14 kwietnia b.r. Za utrudnienia Czytelników przepraszamy.
Rodzeństwo na medal !
11 kwietnia 2017 r.
Judocy z Sędowa Julia i Kuba Góreccy wzięli udział w prestiżowym turnieju Copernicus Judo Cup 2017 i Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo, które odbyły się 8 kwietnia w Toruniu.
„Dzień Otwarty” w Urzędzie Skarbowym
11 kwietnia 2017 r.
Naczelnik i pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zapraszają na „Dzień Otwarty” 22.04.2017 r. w godz. od 9.00 do 13.00. Informuje również, iż w dniach 27 i 28.04.2017 r. Urząd Skarbowy pracuje dłużej od 7.30 do 18.00.
Bezpłatne szkolenia dla NGO-sów
10 kwietnia 2017 r.
Na zlecenie Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego rusza projekty skierowany do NGO-sów.
Zumba w środe !
10 kwietnia 2017 r.
Drodzy uczestnicy ZUMBY w tym tygodniu zajęcia wyjątkowo odbędą się w środę 12 kwietnia o 16.30 !!!
Mini targi turystyczne w Przyjezierzu
7 kwietnia 2017 r.
Stowarzyszenie „LGD Sąsiedzi Wokół Szlaku Piastowskiego” zaprasza 27 kwietnia 2017 r. do Przyjezierza na targi turystyczne.
Piłka nożna - terminarz rozgrywek
7 kwietnia 2017 r.
Terminarz rozgrywek kl. B - Runda wiosenna 2016/2017
Ptasia grypa - złagodzenie ograniczeń
6 kwietnia 2017 r.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mogilnie, informuje, ze z dniem 6 kwietnia 2017 r. weszło w życie rozporządzenie MRiRW z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzania środków związanych z występowaniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.
Palący problem
6 kwietnia 2017 r.
Rokrocznie wraz z początkiem wiosny zauważalnie wzrasta liczba pożarów spowodowanych wypalaniem łąk i nieużytków.
Rozpoczęcie sezonu Nordic Walking
3 kwietnia 2017 r.
Rozpoczęcie sezonu 2017 Nordic Walking. Start 21 kwietnia 2017 r. (piątek). Zbiórka godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Parlinku.
Dobre miejsca naszych Judoków
3 kwietnia 2017 r.
1 kwietnia w Grudziądzu w XVIII Otwartych Mistrzostwach o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza wzięli udział nasi judocy z Sędowa - Julia i Kuba Góreccy.
„Rady dają radę”
30 marca 2017 r.
Integracja przedstawicieli różnych rad Gminy Dąbrowa była celem turnieju „Rady dają radę”, który odbył się w piątek 24 marca.
Podsumowanie projektu Wolontariatu Europejskiego
30 marca 2017 r.
Dobiegł końca wolontariat Sopo, z tej okazji zorganizowaliśmy spotkanie podsumowujące projekt „EVS Under Oaks”. W spotkaniu uczestniczyły osoby, które współpracowały z Sopo przez ostatnie 9 miesięcy.
Sesja Rady Gminy
29 marca 2017 r.
Rada Gminy w Dąbrowie zawiadamia, że dnia 30 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali Urzędu Gminy w Dąbrowie odbędzie się XXII/2017 sesja Rady Gminy.
Film z VI Biegu Dębowego
17 marca 2017 r.
Zapraszamy na film z VI Biegu Dębowego
Turniej drużynowy „Rady dają radę”
15 marca 2017 r.
Zapraszamy na turniej drużynowy „Rady dają radę” 24 marca 2017 r. o godz. 18.00.
VI Zimowy Bieg Dębowy w liczbach
13 marca 2017 r.
VI Zimowy Bieg Dębowy w liczbach
Nasi Judocy z dobrymi miejscami
13 marca 2017 r.
W minioną sobotę 11 marca w Bydgoszczy odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci i Młodzików w Judo.
W podziękowaniu Sołtysom
10 marca 2017 r.
11 marca to Ogólnopolski Dzień Sołtysa.